حوزه هنری کودک و نوجوان دلنوشته های نوجوانان درباره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی را با عنوان «نامه ای به سردار آسمانی» برگزار می کند.
حجت الله ناظری سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان با اشاره به این فراخوان گفت: شهادت مظلومانه سردار سرافراز اسلام، سرباز ولایت و یاور امت، سپهبد حاج قاسم سلیمانی موجب تاسف و حسرت عمیق تمام آزادی خواهان ایران و جهان شد و این ترور ناجوانمردانه، ایران را آکنده از اندوه و خشم کرد.
وی افزود: روح پرفتوح شهید سردار سلیمانی همچون دوره حیات او برای امت اسلامی مایه برکت است و موجب وحدت و انسجام بیشتر در جامعه ما شده و احساسات ضداستکباری ملت های منطقه را بیش از پیش برانگیخته است.
ناظری تاکید کرد: این روزها در شبکه های اجتماعی، شاهد دلنوشته های بسیاری هستیم از نوجوانان و جوانان ایران زمین که برای شهادت این قهرمان ملی نوشته شده است.
سرپرست حوزه هنری کودک و نوجوان اضافه کرد: حوزه هنری کودک و نوجوان نیز از همه نوجوانان کشور دعوت می کند تا دلنوشته هایشان را درباره سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی به پویش «نامه ای به سردار آسمانی» ارسال کنند.
ناظری افزود: جدا از داوری آثار و معرفی برگزیده ها، برترین آثار دریافتی در قالب یک مجموعه کتاب منتشر خواهد شد.
گفتنی است این پویش ویژه گروه سنی شرکت کنندگان ۱۲ تا ۱۸ سال و فرصت ارسال آثار تا پایان بهمن ماه ۱۳۹۸ است.
علاقه مندان می توانند دلنوشته های خود را حداکثر در ۵۰۰ کلمه تایپ شده به نشانی الکترونیک: sardareasemani@gmail.com یا به نشانی دبیرخانه پویش سردار آسمانی واقع در میدان آرژانتین، خیابان شهید احمد قصیر، خیابان دوازدهم غربی، شماره ۳ یا شبکه های اجتماعی سروش و بله به خط ۰۹۱۲۸۱۹۲۳۱۸ ارسال و برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۸۸۷۵۱۳۳۰-۰۲۱ تماس بگیرند.
همچنین علاقه مندان می توانند فرم فراخوان را از سایت www. http://nojavantehran.ir/ حوزه هنری کودک و نوجوان دریافت کنند.