در حوزه هنری کودک و نوجوان؛

کارگاه دو روزه «نقشه خوان گنج کودک خود باشید» با موضوع تحلیل و تفسیر نقاشی کودکان با حضور مدرس تربیت و ارتباط با کودک از طریق هنر و بازی، در حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می شود.

 

 

 

فریبا اباذری در گفتگو با روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان درباره این کارگاه گفت: این کارگاه با موضوع تحلیل و تفسیر نقاشی کودکان به مدت دو روز در روزهای پنجشنبه و جمعه ۲۵ و ۲۶ مهرماه برگزار می شود.

تهیه کننده مجموعه جهان کودک در نقاشی ادامه داد: در این کارگاه شش ساعته، المان ها و نشانه هایی که در نقاشی کودکان هست تفسیر و رمزگشایی و معنی رنگ ها توضیح داده می شود.


وی توضیح داد:

یادگیری زبان نقاشی کودکان و تفسیر درست آن باعث می شود تا ناهنجاری های رفتاری شناسایی و به موقع مداوا شود.


  • این مدرس تربیت و ارتباط موثر با کودک از طریق هنر و بازی درباره هدف از برگزاری این کارگاه دو روزه در حوزه هنری کودک و نوجوان گفت: هدف این است که مربیان و والدین، پیش از بروز جدی اختلال رفتاری و مراجعه به روان شناس، خودشان این مهارت را کسب کنند تا از طریق نقاشی روحیات کودک را شناسایی کنند و دنیای درونی آن ها را بهتر بشناسند.

اباذری تاکید کرد:

نقاشی کودکان مانند نقشه گنج است که باید آن را خواند و گنج را کشف کرد. این نقشه خوانی مهارتی است که می توان آموخت.

علاقه مندان برای حضور در این کارگاه دو روزه می توانند به حوزه هنری کودک و نوجوان واقع در خیابان شهید احمد قصیر(بخارست)، خیابان دوازدهم، پلاک سه مراجعه یا با شماره ۸۸۷۳۶۳۹۱-۳ تماس بگیرند.